About

About Congress

...

پیام رئیس انجمن

دوازدهمین کنگره رادیولوژی دهان ، فک و صورت با تلاش کمیته های علمی و اجرایی در آستانه ی برگزاریست. امیدوارم این دوره نیز با همت همکاران به بهترین نحو برگزار گردد.

تم کنگره حاضر" New Technologies Serve Diagnosis" است که توسط ریاست محترم کنگره ی دوازدهم جناب  اقای دکتر حقانی فر انتخاب گردید. مطمئنا یکی از ارکان مهم رشته رادیولوژی ارتباط تنگاتنگ آن با تکنولوژی می باشد . بر همگان مبرهن است که به خدمت گیری تکنولوژی های به روز در رشته رادیولوژی نه تنها باعث تشخیص بهتر و درک سه بعدی آسان تری از آناتومی ناحیه برای کلینسین ها خواهد شد  ، بلکه با بکار گیری سیستم های تصویربرداری جدید  low dose ، رضایت بیشتر بیماران را در پی  خواهد داشت.

یکی از نقاط قوت این دوره دقت و حساسیت ریاست محترم کنگره در بکار گیری نظم و ترتیب در برنامه ریزی و اجرای برنامه های علمی و پانلهای سخنرانان خواهد بود که مطمئنا باعث شرایط بهتر برای شرکت کنندگان و علاقمندان به مباحث علمی کنگره خواهد شد .

نمایشگاه کنگره نیز همچون سالهای پیش از به روز ترین تکنولوژی های علوم تصویربرداری در دندانپزشکی،   حاضران در کنگره را مطلع خواهند نمود و گام موثری در ارائه بهترین خدمات به بیماران کشور برخواهند داشت.

با تشکر و ارادت
دکتر مهــــرداد پنــــج نوش
رییس هییت مدیره انجمن رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران


پیام ریاست کنگره

خداوند را شاکرم که در سال جاری با برگزاری کنگره دوازدهم رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران به تاریخ ٢٣ الی ٢۵ بهمن ٩٨ در راستای معرفی آخرین تکنولـــوژی ها ، تحقیقات و پیشـــرفت های صورت گرفته در این  زمینــــه drhaghaniدر خدمت همکـــاران محتــــرم خواهیم بود. طی یازده کنگره برگزار شده توسط انجمن رادیولوژی دهان، فک و صورت ایران شاهد روند رو به رشد و پیشرفت همه جانبــه بوده ایم و امیدوارم کنگره دوازدهم با عنوان " New Technologies Serve Diagnosis" ادامه دهنده این مسیربوده تا بتوانیـم با توجه به پیشرفت های سریع تکنولوژی در زمینه تصویربرداری با بحث و تبادل نظر با بزرگان رشته رادیولوژی فک وصورت از داخل وخارج از کشور بستـــر مناسبـــی جهت بروز رسانی علمی فراهم آوریم. در این راستا از کلیه همکــــاران گرامی جهت شرکت در کنگره دوازدهم انجمن رادیولوژی دهان، فک وصورت ایران در راستـــــای پربار نمودن مباحث علمی دعوت می نمایم.

دکتر سینا حقانی فر
رئیس دوازدهمین کنگره رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران


پیام دبیر علمی

drkharandishخداوند مهربان را سپاس میگویم که بار دیگر یاری نمود که در دوازدهمین کنگره انجمن رادیو لوژی دهان، فک و صورت ایران در خدمت سروران گرانقدرباشم.
کمیته علمی با در نظر گرفتن تم  کنگره" New Technologies Serve Diagnosis" و استفاده از رهنمودهای مشاورین عالی و همفکری اعضا با هدف هر چه پربارتر کردن برنامه های علمی و توجه به جنبه های کاربردی علوم رادیو لوژی فعالیت خود را آغاز نموده است .
اختصاص پانلهای ویژه جهت Discussion panel و سخنرانی اساتید بنام بین المللی در خصوص موضوعاتی که همواره مورد توجه همکاران متخصص رادیولوژی و دندانپزشکان گرامی است،در دوازدهمین کنگره  از اهمیت زیادی برخوردار است. از نکات مهم دیگر ارائه پوستر در سالن مجزا و به روشی متفاوت از سالها ی گذشته توسط شرکت کنندگان است.
امید واریم با ارائه مقالات جدید و انجام سخنرانیهای اموزنده و نمایش دستاورد ها و تجهیزات علوم تصویر برداری بتوانیم پیام کنگره را به درستی ارائه نماییم.بی شک در این راه از نظرات ارزشمند همکاران محترم و سایر متخصصین دندانپزشکی بهره لازم را خواهیم برد و موفقیت در این راه با همدلی و همیاری شما عزیزان میسر خواهد شد.

                                                            
 دکتر یاسمن خیراندیش
دبیر علمی دوازدهمین کنگره رادیو لوژی دهان ،فک و صورت ایران


پیام دبیر اجرایی کنگره

حضور همکاران ارجمند را به دوازدهمین کنگره انجمن رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران خیرمقدم عرض می نمایم و روزهای شاد و پربار را برای شما سروران گرامی و شرکت کنندگان عزیز آرزو دارم.
درست سی وسه سال قبل بود ( ١٣۶۵ ) که اولین متخصص این رشته از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردید و در طول این  سالها  رشته رادیولوژی دهان ، فک و صورت به سرعت سیر تحول و پیشرفت را پیموده است. امروزه تعداد فارغ التحصیلان آن بالغ بر ۴۰۰ نفر است که می توانند در تعیین سرنوشت رشته خود تاثیرگذار باشند.کنگره حاضر حاصل تلاش چندین ماهه ی هیئت مدیره ، کمیته علمی و کمیته اجرایی بوده است. در برگزاری این همایش کمیته اجرایی از ماه ها قبل جهت تعیین محل کنگره و عقد قرارداد با سالن های سخنرانی و سالن نمایشگاه و همچنین برای اخذ مجوزات لازم از اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان ، اتاق اصناف ، اداره اماکن و پلیس پیشگیری طی چندین بار مراجعه به هر یک از این موسسات کار خود را شروع کرده است.
در کنگره دوازدهم  ضمن اجرای برنامه های علمی در پانل های مختلف ، نمایشگاه تجهیزات و لوازم رادیولوژی آخرین دستاوردها و تکنولوژی های نوین در سیستم تصویربرداری را در معرض دید همکاران عزیز قرار می دهد.
امیدوارم حضور شما فرهیختگان در این همایش که سبب تبادلات علمی و دیدار دوستان دیرین میگردد با خاطرات خوشی نیز همراه باشد. در پایان آرزومندم با برگزاری این کنگره هر سال شاهد پیشرفت های بیشتری در رشته ی رادیولوژی فک و صورت باشیم.

دکتر احمد رضا طلایی پور 
دبیر اجرایی دوازدهمین کنگره رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران

All Rights Reserved